nowo¶ci
     

 

 

         
   

Zestawy oznaczników zatrzaskowych PCC

 
 

Wprowadzamy do sprzedaży zestawy oznaczników PCC w kodzie kolorów. W komplecie aplikator ułatwiający montaż oznaczników na przewodach.

 

Taśma z profilu oznacznikowego MZ-MO

 
 

Wprowadzamy do sprzedaży taśmy z profilu oznacznikowego MZ-MO w odcinkach 100m, 50m, 20m i 10m do samodzielnego nadrukowania drukarkami termotransferowymi.

 

Oznaczniki MZ-MO

 
 

Wprowadzamy do produkcji nową serię oznaczników typu MZ-MO o profilu zamknietym, spłaszczonym dostosowanym do samodzielnego nadrukowania drukarkami termotransferowymi.

Oznaczniki nie przesuwają się po przewodzie. Można je montować szybko i łatwo, a całą potrzebną informację możemy umieścić na jednej tulejce!

 

Zgodność z Dyrektywami WE

Nasze oznaczniki produkowane są zgodnie z wymogami:

  • Dyrektywy 2015/863/UE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2015 r. - RoHS III w sprawie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.
  • Rozporządzenia Nr 1907/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 18 grudnia 2006 r. - REACH w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów i nie zawierają substancji z listy kandydackiej SVHC zaktualizowanej w dniu 23 stycznia 2024 r.

 

 

Atesty UL dla oznaczników

W ostatnich dniach grudnia, w wyniku badań dotyczących Sprawdzenia Odporności na Palenie zgodnie z normą USA - Underwriters Laboratories Inc. UL 1581 metoda VW1 oznaczniki MZ i DK oraz Węże Elektroizolacyjne produkcji firmy KURANT wykonywane ze zmodyfikowanego PVC, jako jedyne w Polsce przeszły pozytywnie pełen cykl badań, potwierdzony przez Test Report


 
 

 


   

 

LAUREAT VIII EDYCJI KONKURSU
"ŁÓDŹ PROPONUJE"

Z przyjemnością informujemy, że System Znakowania i Ochrony Przewodów oraz Kabli Elektrycznych i Światłowodowych naszej produkcji został uhonorowany godłem VIII edycji Konkursu "Łódź Proponuje".

Pełną relację: opis, filmy i zdjęcia można obejrzeć na stronie www.kurant.pl

Jubileusz 40-lecia firmy
1982 - 2022

Nasza firma powstała jesienią 1982 roku. W 2022 roku obchodziliśmy 40-lecie jej założenia. Cieszymy się, że dzięki Państwa zaufaniu do naszych wyrobów zdobyliśmy znaczący udział w rynku w zakresie produkcji oznaczników, koszulek i węży elektroizolacyjnych, osłon krawędzi blach i innych.
- Dziękujemy.

 
 

 

 
 

Copyright © Firma Kurant 2003-2024